Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Ruostumattomasta teräksestä valmistetulla pallolla varustettua TA 500 Globo -venttiiliä käytetään käyttövesisovelluksissa sulkuventtiilinä. Tukeva kahva helpottaa sulkemista:
Lämmitys- ja jäähdytysjärjestelmät
Kuumavesijärjestelmät
Toiminto:
Esteet.
Irrotettava kahva on valmistettu metallista. Koska vääntökahva on piilossa, ei ole henkilövahinkojen vaaraa.
Paineluokka:
PN 16
Lämpötila:
Sallittu käyttölämpötila TB: -10 °C - 120 °C.
Materiaali:
Kotelo on valmistettu korroosionkestävästä, sinkittömästä punametallista.
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kuula ja täysi reikä.
Huoltovapaa karan tiiviste kahdella EPDM O-renkaalla.
PTFE:stä valmistetut pallon tiivisterenkaat.
Metallinen kahva.
Toimilaite:
DN 10 - 32 voidaan käyttää M106-toimilaitteella, osanumero 0600-00.700.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
5902276898518
VVSnr:
417970510
SKU:
5902276898518
UNSPSC:
40141607
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.