Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Käytetään tilapäiseen lämmitykseen, ja siinä yhdistyvät sähköpatterin ja lämpöpuhaltimen ominaisuudet. Säädettävä termostaatti, valvontavalo ja ylikuumenemissuoja. - 2000W - 230V - Vapaasti seisova - Sisäkäyttöön vain kuivissa tiloissa (ei IP-luokkaa) - Elektroninen termostaatti ja tuuletin - 3 vaihetta 750/1250/2000W vastaavasti - 1,5 metrin kaapeli, jossa on schukopistoke
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
5704587036555
SKU:
GRI-36555
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.