Tuotetta on etävarastossamme, toimitusaika noin 5-6 työpäivää. Lisätietoja
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Katso kuljetusvaihtoehdot
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Gratis
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin.
25,10
EUR
427,48
ilman ALV 340,62
Kokonaishinta sis. toimitus
427,48
Datablad
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Pidä konferensseja ja pidä yhteyttä helposti Zoom-sertifioidulla HP E27m G4 USB-C -konferenssimonitorilla, jossa on integroitu 5 megapikselin kallistussäädettävä verkkokamera, etukaiuttimet ja kaksi mikrofonia. Työskentele vaivattomasti ja yksinkertaista asetusten tekemistä yhdellä USB-C-kaapelilla, joka tuottaa dataa, videokuvaa ja jopa 65 W:n kannettavan tietokoneen latauksen.
DHCP-støtte, VPN-støtte, VLAN støttet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DiffServ-støtte, Intrusion Detection System (IDS), støtte for SpectraLink Voice Priority (SVP), Quality of Service (QoS), plenumrangert, Wi-Fi Clear Connect, Virtual Service Community (VSC)
USB-C to USB-C cable, modular Apple Watch extension
Vægt (gram)
9800
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
40Z29AA
EAN:
0195908730255
EAN:
195908730255
EAN:
5715063139271
SKU:
40Z29AA#ABB
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.