Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Silkeborgin arkiston 100-vuotisjuhlavuoden kunniaksi julkaistu "Kyse on Silkeborgista - tekstissä ja kuvissa" on 58 paikallishistoriallista artikkelia, jotka julkaistiin Midtjyllands Avis -lehdessä vuosina 2013-2017 otsikolla "Se oli silloin". Artikkeleiden aiheita voisi kutsua "sekalaisiksi makeisiksi" - ne heijastavat sitä, mitä arkiston henkilökunta työskenteli tiettynä ajankohtana tai mitä kaupungissa tai kunnassa tapahtui. Lue Silkeborgista ulkoilukaupunkina läpi ajan, maailman suurimmasta maapallosta ja sen myöhemmästä matkasta Pitkänmeren poikki, Silkeborgin miehittämisestä ja vapauttamisesta, Silkeborgin ensimmäisestä makkaranpaistovankkurista ja kävelykadun perustamisesta, Kristian VIII:n kadun vakiinnuttamisesta läpikulkuliikenteenä - ja paljon, paljon muuta.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
9788791355677
SKU:
9788791355677
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.