Tuotetta on etävarastossamme. Toimitusaika noin 4-5 arkipäivää. Lisätietoja
Kuljetus Bring -palvelupisteeseen 10,04 €
Katso kuljetusvaihtoehdot
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
10,04
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin.
25,10
EUR
65,42
ilman ALV 52,13
Kokonaishinta sis. toimitus
75,46
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Super villejä temppuskoottereita, joita ei ole koskaan ennen nähty tähän hintaan! Extreme-skootterimme on suunniteltu suorittamaan siistejä temppuja, ja niitä myydään paljon korkeampaan hintaan muualla maailmassa. Skootterit ovat omaa tuontia ja pitävät siten hinnan alhaisena. Täydellinen temppuskootteri lapsille, jotka haluavat kokeilla temppuja ja temppuja, tai vain leikkiä ja kuljetusta varten Y-tyylinen terässeosvahvistettu ohjaustanko, 360 asteen kierto 3 kaksinkertainen puristin Suuret laakerit takaavat lujuuden ja kestävyyden Vahvistettu terässeoshaarukka 100mm / 85A Nylonpyörät ABEC-7-laakereilla Vahvistettu 6061 Alumiiniseos kansi, jossa on täysikokoinen griptape Teräksinen pikajarrullinen jalkajarru Pehmeät TPR-kädensijat Kannen koko: 490 x 100 mm Ohjaustangon korkeus: 75 cm Ohjaustangon leveys: 48 cm Pituus: 68 cm Paino: 3,25 kg Suositeltava enimmäispaino: 120kg Nopea ja helppo kokoonpano Trick-skootteri tarvitsee vain kiinnittää ohjaustankoon ja kiristää pultit kiinnikkeeseen. Kiristä jokainen pultti vähän kerrallaan. Nyt Trick-skootteri on valmis käytettäväksi!
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
Y-PURPLE
EAN:
5712548124272
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.