Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
CP-E 24/0.75 virtalähde sisään:100-240VAC ulos: 24 VDC/0. 75Cp-E-sarjaan kuuluu malleja, joiden lähtöjännitteet ovat 5 V DC ja 48 V DC lähtövirralla 0,625 A - 20 A. Korkean, jopa 90 %:n lämpöhyötysuhteen ja siihen liittyvän erittäin alhaisen tehohäviön ja erittäin vähäisen lämpenemisen ansiosta laitteita voidaan käyttää ilman pakkojäähdytystä. Toiminnallisuutta on laajennettu, mikä on samalla vähentänyt merkittävästi eri mallien määrää. CP-E-sarjan virtalähteet on luonnollisesti hyväksytty kaikkien sovellettavien kansainvälisten standardien mukaisesti.
Huomaa, että kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta tanskankielelle, joten tekstiä on konekielisesti käännetty saksankielisestä alkuperäisestä tekstistä.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
1SVR427030R0000
ELnr:
7823200718
EAN:
4016779656863
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.