Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Victron-verkkokaapeli RJ12 UTP 0,3 mA kaapeli BMV-sunttien liittämiseen BMV-pääyksikköön. RJ12-kaapeli toimitetaan vakiona BMV-paristomittarin mukana, mutta jos tämä kaapeli on liian pitkä tai liian lyhyt, se voidaan korvata yhdellä näistä kaapeleista, joita on saatavana pituuksina 0,3 metristä aina 30 metriin.
HUOMAUTUS: Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanninkielelle, joten teksti on konekielinen käännös saksankielisestä alkuperäistekstistä.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
8719076019299
SKU:
ASS030066003
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.