Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
DEHN + SOEHNE potentiaalintasauskisko ilman suojusta CU PAS I310APotentiaalintasauskisko teollisuuskäyttöön DIN EN 62561-1:n mukaisesti, DIN VDE 0100-410/540:n mukaisen potentiaalintasausliitännän suojaukseen ja toimintaan sekä DIN EN 62305-3:n (VDE 0185-305-3) mukaiseen salamasuojauksen potentiaalintasausliitäntään. Eristeellä UP (duro-muovi, punainen), jossa on kierre M10, UV-suojattu ja halogeenivapaa. Soveltuu käytettäväksi myös ex-tiloissa (ruuvit löystyvät itsestään). Versio, jossa on 10 liitäntää - ruuvi M10, lukitusaluslevy ja mutteri.
Huomaa! Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanniksi. Siksi teksti on konekäännetty saksankielisestä alkuperäistekstistä.
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4013364090941
SKU:
DEH-472217
SKU:
4013364090941
UNSPSC:
39121613
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.