Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Nelikulmainen viila kahvalla 150 x 6,0mm leikattu 2Kahva on kehitetty ergo™-menetelmällä. Nuottien viiloihin, suorakulmaisiin lävistyksiin, yksisärmäisiin kulmiin ja leikkuupöydän hieno viimeistelyyn. Muoto: pinnat kapenevat. Kaksoislyönti. Lyönti: 1 = bastard, 2 = puoliksi suora, 3 = yksinkertainen.
HUOM: Kääntäjämme eivät ole vielä kääntäneet tätä tuoteselostetta englanniksi. Siksi teksti on konekielinen käännös saksankielisestä alkuperäistekstistä.
Määrä
1
Tuotetyyppi
Viila
Viilan muoto
Nelikulmainen viila
Viilan leikkaustyyppi
Hienoleikkaus
Kahvan väri
Musta, Punainen
Työskentelypituus
15 cm
Hampaiden lukumäärä neliösenttimetriä kohti
17
Paino
79 g
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
1-160-06-2-2
EAN:
7311518003685
SKU:
BAH-1146992
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.