Tuotetta on etävarastossamme, toimitusaika noin 7-9 työpäivää. Lisätietoja
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Katso kuljetusvaihtoehdot
Bring - Toimitus huoltopisteeseen
Gratis
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin.
25,10
EUR
4.336,80
ilman ALV 3.455,62
Kokonaishinta sis. toimitus
4.336,80
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Ciscon QSFP-100G-QSFP-100G AOC -kaapelit soveltuvat lyhyille etäisyyksille ja tarjoavat joustavan tavan muodostaa yhteyksiä telineiden sisällä ja telineiden välillä. Aktiiviset optiset kaapelit ovat paljon ohuempia ja kevyempiä kuin kuparikaapelit, mikä helpottaa kaapelien hallintaa. AOC-kaapelit mahdollistavat tehokkaan järjestelmän ilmavirran, mikä on kriittisen tärkeää tiheissä telineissä.
Tuotekuvaus
Cisco 100GBase direct attach cable - 5 m - sininen
Tyyppi
100GBase direct attach cable
Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Ominaisuudet
Aktiivikaapeli (signaalin uudistaminen), värin perusteella koodatut liittimet
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
QSFP-100G-AOC5M=
EAN:
882658836657
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.