Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Send på mail
Nestemittari ExStik® II EC400Automaattinen lämpötilakompensointi - Muisti 15 mittausarvolle - Kolmen vakioarvon automaattinen kalibrointi - Säädettävä TDS-suhdekerroin 0,4-1,0. Kaikille tärkeille nesteiden mittausarvoille. Korkealla tarkkuudella ja käyttäjäystävällisellä elektrodien vaihdolla. Numeerisen mittausnäytön lisäksi laitteessa on pylväsdiagramminäyttö ja mittausarvojen muistitoiminto.
Huomautus: Tämä tuoteteksti on konekäännetty. 4 parametria yhdellä laitteella Johtavuus, TDS, suolapitoisuus, lämpötila Vesitiivis (IP57)
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
SKU:
EC400
EAN:
4016138346084
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.