Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Hama-tukijärjestelmän kolmijalka on suunniteltu monipuoliseen valokuvaukseen ja videokuvaukseen, ja se sopii erilaisille laitteille, kuten kameroille ja toimintakameroille. Siinä on säädettävä korkeusalue 9 cm:n ja 15 cm:n välillä, mikä mahdollistaa tarkan sijoittelun täydellisen kuvan ottamiseksi. Kolmijalka voidaan helposti kiinnittää seinään, kattoon tai auton ikkunaan, mikä lisää sen käytännöllisyyttä erilaisissa kuvausympäristöissä. Kestävästä muovista valmistettu kolmijalka on kevyt mutta tukeva. Sen pallopäätyyppi mahdollistaa saumattoman 360 asteen panoroinnin, mikä tarjoaa joustavuutta otosten rajaamisessa. Imukiinnitystukityyppi takaa vakauden ja turvallisuuden riippumatta siitä, onko se kiinnitetty seinään vai ikkunaan, joten se soveltuu sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Tuotekuvaus
Hama tukijärjestelmä - imukuppiasennus
Tuotteen tyyppi
Tukijärjestelmä - imukuppiasennus
Paino
180 g
Väri
Musta
Sijoittaminen / Asentaminen
Seinäkiinnitys, kattoasennettava, auton ikkuna
Pään tyyppi
Pallo
Kolmijalan käyttökorkeus
9 cm - 15 cm
Valmistajan takuu
2 vuoden takuu
Generelt
Tuotteen tyyppi
Elektrisk wok
Paino
365 joule
Väri
2 x minne - SO DIMM 72-pin
Materiaali
76.2 cm - 762 cm
Fjernkontroll
Sijoittaminen / Asentaminen
SATA-300 -kontakter: 4 x 7-pin seriell ATA - 4 enheter - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 SATA-600 -kontakter: 4 x 7-pin seriell ATA - 4 enheter - RAID 0 / RAID 1
Enimmäistoimintakorkeus
Transcend Network Supervisor
Vähimmäiskäyttökorkeus
Ethernet 10Base-T-adapter
Tuetut laitteet
Compaq Professional Workstation AP200 Compaq Deskpro EN MT 6650 Model 10000 Compaq Deskpro Workstation AP240 Compaq ProSignia 720 HPE ProLiant 400
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
4007249043566
SKU:
HAM-00004356
SKU:
HAM-4356
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.