Gymstick 61031, Säädettävä käsipaino, Musta, Punainen, Akryylinitriilibutadieenistyreeni, Termoplastinen kumi (TPR), Nylon, 22,5 kg, 440 x 280 x 215 mm
Tuotetta on etävarastossamme, toimitusaika noin 5-7 työpäivää. Lisätietoja
Bring - Kotiinkuljetus -arkisin 25,10 €.
EUR
177,53
ilman ALV 141,46
Kokonaishinta sis. toimitus
202,63
Tämä toiminto vaatii sisäänkirjautumisen. Luo käyttäjä ja voit käyttää listojamme esim. säännöllisiä ostoksia ja toivelistoja varten Luo käyttäjä Kirjaudu
Quick-Lock Dumbbell on innovatiivinen ja hyvin suunniteltu säädettävä käsipaino. Ei enää tarvetta hankkia erillisiä käsipainoja – Quick-Lock käsipainot tarjoavat koko painosetin yhdessä tuotteessa. Voit säätää painoa 4,5 - 22,5 kilon välillä helposti ja sulavasti (5 eri tasoa). Siirrä vain painovalitsin haluttuun kohtaan ja olet valmis aloittamaan harjoittelun. Tämän tilaa säästävän, tyylikkään ja kestävän käsipainon mukana tulee säilytysalusta. Alusta suojaa lattiaa ja pitää painolevyt oikeassa asennossa vaihtaessasi painosta toiseen. Harjoittelu kehittää lihasvoimaa kaikissa päälihasryhmissä. Yhdistä harjoitteluun jumppapallo tai voimailupenkki saadaksesi harjoitteluun monipuolisuutta. Quick-Lock käsipainojen avulla saavutat tavoitteesi nopeammin! Koko: 44 x 28 x 21,5 cm (sisältäen säilytysalustan) Paino: 5 painotasoa: 4,5kg / 9kg / 13,5kg / 18kg ja 22,5kg Sisältää: Quick-Lock käsipainon ja säilytysalustan. Myydään yksittäin.
Product (cm)
44 x 28 x 21,5
Product (kg)
23
Color
Black-Red
Material
TPR handle, Nylon coated disc weights, ABS crate
Additional
Dumbbell size: 36 x 20,5 x 21. Grip width: 12,3cm
Operating environment
Home
Warranty (mo)
We compensate for material and manufacturing defects
Package type
Brown cardboard box
Includes
Instructions for use
Löydämme tuotteen järjestelmästämme helposti seuraavalla tuotenumerolla
EAN:
6430062513110
SKU:
6430062513110
Miksi samalla tuotteella on monta eri tuotesivua tai tuotenumeroa?
Valmistajat usein julkaisevat saman tuotteen monella eri tuotenumerolla. Usein eroa on vain pakkauksessa. Eri tuotepakkaus saattaa olla suunniteltu eri valtioille.
Yritämme parhaamme mukaan laittaa samat tuotteet saman tuotenumeron alle, mutta joskus sama tuote on eri tuotenumeroilla sivullamme.